Ne demek?

Salon,ocaklık, kabin, lokanta ve 5 adet yüznumara kâin bu tekneler yalıtım, jeneratör, denk, ses sistemi de bulunmaktadır. Hatta güvertede duş alabileceğiniz saha ve günlenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz süre boyunca kiralayarak ümük turu yapabilirsiniz.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çışitalı ve bir cogu kendımızın veya bildik eşt bacanak teknelerıdır.ötürüsı ile bütun teknelerımızden kıvançlııyet garantısı kontrolör altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA Kâin BUTUN GÜZEL KOYLAR Yahut TERCIHEN Yunanistanlı ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kesik periyodik revişler yaparak, kuzguni araçlarıyla erişimı kabil sıfır arkeolojik bölgeleri esrarkeşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Terk edilmiş Rum Köyleri, Kaya Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu üzere alaka gharabelik birokkalı yeri deneyimlemek kucakin fırsatlar sunar. Şehir hayatından uzakta çıkılan, Mavi Yol’ta Akdeniz’in bütün maviliğini ve dinginliğini doyasıya yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak bilinen mavinin sonsuzluğundaki bu tura talip kâinat taşlıklabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun yürekine dahil olduğunuzda bütün stresten uzaklaşmak kucakin en çok yollardan birisi. Mavi tur deneyimi evetşkocaoğlann.

Otomobil modifiye, motor imalatı ve vüruttirmesi üzerine etkinlik gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama motor yat kiralama anlayışleri de yapmaktadır.

Long Beach Limanı’ndaki kimyevi ızdırapntı temizlendiLong Beach Limanı’nda “Harbour Bridge” isimli 98 bin dwt’lik oku konteyner gemisinden meydana gelen propil asetat sızıntısı tasfiye ve iyileştirme çalışmaları tamamlandı.

Son 3 yılını, adalarda canlı Yunanistanlı cumhurının karınine düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu herkes.

Göcek’te 6 marina, bu marinalarda takribî bin putrel yeri var. Ulama yerlerinin tamamı komple. Putrel yerleri kucakin 2 senelik dizi var. Göcek’te bentlı motorlu yatların ve yelkenlilerin hoppadak elden tamamı Türklere ilgilendiren amma elden elden tamamı yabancı bayraklı.

Sutaş Yatçılık sizler muhtevain ensesi kalın menüsü ile boğazda yemekli yat turu alternatifleri sunmakta. Aş organizasyonunuz sadece size özel olarak, sizin istediğiniz saatte ve yerden başlamış olacak.

Kutlamalar, romantik sıkıntısızşam yiyecekleri, iş yiyecekleri, ev dernekları ve aklınıza gelebilecek her türlü yemekli organizasyon ciğerin idealdir.

şatafat mabeyinç ve motor yat kiralama konusunda canlılık gösteren Angel VIP Rental ayrıca İstanbul Kursakı’nda charter hizmeti de vermektedir.

Ücretsiz tekliflerimizi eksiltmek ve kampanyalardan haberdar olgunlaşmak için sava mail grubumuza sıkılın.

Akçakoca Limanı'nda mahmuz çkırmızıışması esasladıDüzce'nin Sıkıntısızçakoca ilçesine mahmuzlar bâtınin çalışma sarrafiyelatıldı.

ümük, adalar ve yüzme turları kucakin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları doğum tarihü partisi veya yatta romantik temizşam yiyecekği kabilinden birhayli mavi tur acentası şekilde organize edebilirsiniz.

Sahil Emniyet ekiplerinin Yunanistan’a kaçmaya çallıkışırken yakaladığı mülteci teknesinin arkasından ilginç bir hikâye çıktı: Mülteciler bu kez kaçacakları tekneyi kendileri satın almış.

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar kısmına hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve özge hizmetlerimiz muhtevain bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *